ART / Lithographs / Litograph in colors 11821350
nr 1182 1350
Anders Wallin
(f. 1953), Sverige
Anders Wallin (b. 1953), Sverige. Signerad, numbered 69/100, motivet: 83x48 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 69/100, motivet: 83x48 cm
Anders Wallin, Swedish painter, born 1953
800
SEK 350
Monday May 14 2018
at 20:57:45
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr